Reply on: SZKV #57372:
A co zabilo ten prazsky "provoz" ? ? Ale nie, nemyslim si, ze by sa to zvrhlo na jazdenie na pomocny pohon. Preco? Na Dlhe Diely jazdia kratke busy (ak sa da,tak vyhradne TAM-BUS-y) udajne preto, ze klbove tam maju problem koli prudkemu stupaniu. Preto sa tam zavadzaju trolejbusy (maju daleko lepsie jazdne vlastnosti v kopcoch ako autobusy), aby tam mohli jazdit prapotrebne klbove vozidla co v pripade autobusov bol vykonnostny problem. A ten pomocny pohon na trolejbusoch neni po vykonnostnej stranke nic moc,takze by mali asi este vacsie problemy ako slabe autobusy ak by tam isli bez tykadiel tie klbove trolejbusy.
Inak nepisal si nahodou clanok do BN o trolejovom vedeni v BA ?
hoppusmark
Ale nie som si 100 percent isty, len viem, ze som uz na nejakej fotke taky Ik435 videl a bolo to z Moskvy..
BTW. to video na TA3, na ktore tu bol link, nejde spustit ani mne..