http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=213621323033ef393621323033ef1f&id=3191
Sakra, neda sa voči tomu dako zabranit? Ved to je vyslovena skoda aby to spravili takto.
Sakra, neda sa voči tomu dako zabranit? Ved to je vyslovena skoda aby to spravili takto.
Inak nepisal si nahodou clanok do BN o trolejovom vedeni v BA ?
fobust
Jedno išlo, ale druhé mi už nejde... Nejde ktoré je v odkaze na úvodnej stránke.