Reply on: 81-71 #57381:
Tak to Ťa vrámci Tvojich najlepších intecií zase napadá chujovina, pretože práve presadzovanie myšlienky metra bez ohľadu na reálne prepravné nároky je ukážkový šotoprístup. Hlavné mesto predsa metro potrebuje...
Inak nepisal si nahodou clanok do BN o trolejovom vedeni v BA ?
81-71
Sakra, neda sa voči tomu dako zabranit? Ved to je vyslovena skoda aby to spravili takto.