Reakcia na: Martin Fundárek #56248:
ale mozu
takto je riesienych zopar tunelov v alpach
doknca cestny vs. zeleznicny tunel 
aby jeden druhemu plnili zachrannu funkciu nie je apriori nutne aby isli vedla seba. nie som sice projektant, ani stavbar, ale o projektoch co to viem z tej druehej strany a ako som povedal, ani krizenie tunelov pod dunajom nie je problem.
fobust
Tramvaj zakopať pod povrch! Od podjazdu by pokračovala a zavŕtala sa do zeme (zastávka Slovanet podpovchová). Pozemne na Miletičku, pokračovať podzemou na Trnko do podzemnej stanice (v druhom podzemnom podlaží. Tam by stupala na povrch smerom do mesta a vyšla by tesne za križovatkou s Legionárskou tak, aby sa napojila na súčasnú povrchovú zastávku na Krížnej. Smer na Vajnorskú radiálu detto.