Reakcia na: Red-Hawko #56016:
Môžeš skúsiť aj Vyhľadávač spojení ? Re #56025 HB real: Hovoríš, že na týchto úsekoch je nutný tunel? Začiatok petržalky za Einsteinovu? Z ktorého začiatku? Od Dunaja? Či od Janíkovho dvora? V oboch prípadoch je možné aj iné riešenie (povrchové s mimoúrovňovými križovaniami). Na letisko? Tunel? Koniec Rače? Nutný tunel? To akože fakt? No ja fakt neviem, či obaja nerozprávame o niečom inom, lebo toto sa mi zdá abnormálne...

HB real
No to by si sa cudoval ze kde vsade.Len v skratke centrum.koniec race,cela zapadna cast mesta lebo je kopcoviteho terenu dalej letisko z casti a nezabudajme zaciatok petrzalky aspon za einsteinovu.Ok?Tam A-ckova a B-ckova neviem ako by prekonavali tieto useky?Ak mas lepsi napad tak potom beriem spät.O.k?