Reakcia na: Emo #55135:
Lebo to veľmi zaťažuje server a teraz by to aj bolo redundantné, keď už slušne funguje vyhľadávanie spojení na cp. sk a dá sa tam dostať aj cez wap a tu nikdy vyhľadávanie cez wap myslím nebolo.Re #55136 81-71: Však sú aj iné fondy EÚ.
Re #55147 slovanista21: Mne vykať nemusíš. Čo sa týka tej tramškoly 7121, inštruktori na to majú úplne iný názor - sedia debilne za vodičom, naprieč k smeru jazdy.
Mike
A tá zastávka tam nemuože byť pred križovatkou asi preto, lebo krátko po tom, ako zatočí z Magurskej, tak sa tam začínajú rozdeľovať pruhy, a to by mal ísť logicky do toho ľavého - odbočovacieho; a nie, aby v pravo, a navyše tesne pred križovatkou bola zastávka a potom hneď do ľavého pruhu?
Takisto je vhodné, keď majú ľudia z Magurskej dopravu dole s primárnym prestupom na hrane.