? Dojde k obmedzeniu (interval) alebo rušeniu dakej linky koli vzniku týchto 2 nových ? Nebude dochádzat k zbytočnemu zbehu privela liniek?Ved k NOU uz budu chodit 3 linky...podla mna zbytočna kapacita a navyše v zime bude problem s busom...

(napr. taka 7055 hravo tromfne vela K2S-iek)
A o jedny dvere viac
AAA
Hoci som skutočne zvedavý, čo bude s tými busmi, keď sa tie linky neosvedčia.