Reakcia na: Beus #54190:
No tak mi to pošli ale myslíš, že G-mail dokáže prijať 250MB? Ale skús (matej.balog@gmail.com). ?
Ale ved vasa vec, nemusite mat plnu verziu, ked nechcete...;-)
Aj keď na takej Miletičovej smer Rajská by som privítal, keď prší je to tam nepríjemné, nedá sa nikam skryť.
Beus
Re #54170 slovanista21: Mam. Len ako ti ho dorucim?