Heh, vidim ze si v tom zapale diskusie nikto nevsimol moj prispevok #54180
Ale ved vasa vec, nemusite mat plnu verziu, ked nechcete...;-)
Ale ved vasa vec, nemusite mat plnu verziu, ked nechcete...;-)
Ale ved vasa vec, nemusite mat plnu verziu, ked nechcete...;-)
Aj keď na takej Miletičovej smer Rajská by som privítal, keď prší je to tam nepríjemné, nedá sa nikam skryť.
Beus
Re #54170 slovanista21: Mam. Len ako ti ho dorucim?