#54171 slovanista21: "1X-NEOPLAN"
- ? buhehehe, NOVOplan nie NEOplan, v praxi je to sakramentsky rozdiel ?
- ? buhehehe, NOVOplan nie NEOplan, v praxi je to sakramentsky rozdiel ?
bez urazky ?
K preferencii - suhlas, to iste pisem aj ja 
Matej Balog
Toto riešenie je však tiež len provizórne - najlepšie by bolo rozšírenie nástupišťa spolu s rozširovaním Račianskej tak, aby aj pri el. zastávkach boli dva jazdné pásy - vozovka na Račianskom mýte by sa mierne posunula. Prípadne by sa dalo celé nástupište prestrešiť - električka by vošla ako do tunela, tu by však bol problém s vhodným estetickým vzhľadom.
To jest odo mňa všetko. ?