Reply on: KLF #54149:
Mas 100% pravdu...Osobne som bol vcera pozorovat preferencie v Dubravke....Nefunguju zrejme v jednom smere...Na Segnerovej ci Jurigovom tak isto ako aj v celom meste...Cize suhlasim s tebou a som proti preferencii...


KLF
Sumasumarum: DALSIE ZASTAVENIE ELEKTRICKY !
Pytam sa - kto je za toto zodpovedny ? tentokrat by som to nezvaloval na DP, ale na MAGISTRAT a PRIMATORA Durkovskeho ! VSETKY tie semafory, ta PSEODOPREFERENCIA spomalila elektricky ! Bolo by zaujimave porovnat cas prejazdu elektriciek z Dubravky po tunel PRED zacatim budovania semaforov a PO vybudovani (obavam sa, ze este sa to neskoncilo).
Kto je za to zodpovedny ? Kolada ? Durkovsky ? Asi obaja, bo bez oboch podpisov by sa to nezaobislo. Treba ich odvolat.