Hmm mne smiliky skor prekazaju aby som pravdu povedal, kedze ja to pouzivam zaroven niekedy aj ako ukoncenie zatvorky a potom to vyzera divne...


Preto to chvilu vobec neslo...

©-)
COLOR
1209 je jednoznačne NAJHORŠIA KAROSA V BRATISLAVE. Kto nesúhlasí, som ochotný sa pohádať. Zato najlepšia je žltučká 4207!!!!!!!! Za ňu som ochtný sa hádať do krvi!
Jéééj, len tak málo som toho chcel?