Reakcia na: Red-Hawko #53890:
Hej, pôvodne som to tak aj chcel napísať, ale potom som si povedal, že pesimizmu v tom príspevku už bolo dosť. ?
Ten cestak je v pravom hornom rohu tam jd aj definitivny cesky a posledny slovensky.
?
matej
A inak neviete, kedy budú k dispozícii nové Cestovné poriadky linky č. 68 a linky č. 78 (táto zmena ešte nenastala, ale linka č. 68 premáva po novom už druhý deň).
?
PS: Na zastávke Bulíkova (a s najväčšou pravdepodobnoťou aj Šustekova) je vylepený starý cestovný poriadok linky č. 68 a ako odchodná zastávka je uvedená Bosákova.