Reakcia na: Andy #53761:
S tým NESUHLASÍM. Linka č. 88 by tam stáť nemala keď stojí na Bulíkovej? Rozmýšľaš zdravo? Ja síce bývam na Bulíkovej ale vieš koľko študentov cestuje linkou č. 88? Cez víkend je 88 plná len vtedy, keď sú v nej študenti (česť výnimkám).
Keď som ako decko chodieval 118kou do školy z Ružinova do Petržalky, tak som sa takto niekedy bavil
fobust
Myslím že tá babenka ani nevie ako rozlíšiť T3 od T3M, nie to ešte aké ma brzdné dráhy. ?