Reakcia na: fobust #53413:
No, ak je snehova kalamita, aj tak zla doprava na DD je este horsia, pretoze nechodi linka 33 a 32 nie je mozne sa tam dostat ani autom a nie este s autobusom. Ludia co su zodpovedny za odpratavamie snehu posielaju skoro vsetky pluhy do centra alebo na karlovesku radialu. A tam kde ich naozaj treba nie su. Staci aby dlhsie snezilo a doprava na dlhych dieloch je v pici. Takze odrezani od sveta bez autobusov !!
SZKV
Určitě je dobré, když veřejná doprava v nějakém městě přispívá k jeho nezaměnitelnosti, ale chce to nějaký kompromis, protože prvořadým cílem MHD je nabízet alternativu k rakovině automobilismu- a to můžou muzeální provozy typu Lisabon dost těžko!