Reakcia na: Spectre #53295:
Myslím, že vo Viedni sú aj ULFy dostatočne mestotvorné. Okrem iného sú to vozidlá, ktoré nikde inde okrem Viedne nejazdia, takže sú nezameniteľné, zatiaľ čo taký Duewag sa vo správnom čase stretol v Germanistáne na kažodm rohu.
x-krát som tam už prebehoval z 78 do 31 (stáli tam súčasne s otvorenými dverami), tak prečo by sa nevošli ?
SZKV
Že městotvorný prvek můžou být i prachsprosté trolejbusy můžu dokázat na několika případech- např. si vezměte rozdíl mezi (zhruba) stejně velkým Popradem a Žilinou. Nechybí v tom Popradu náhodou cosi? Nebo takové Mariánské Lázně- až si trolejbusy zruší (pracuje se na tom), bude z nich prachsprostá přerostlá vesnice, jakých jsou v zemi stovky.