Reakcia na: NN #52537:
da sa aj tak, ale nezabudaj, ze na Trnavskom prestupovat na 53ku znamena, prejst cez podchod...co je takovych nejmin...3 minutky...najrychlejsie mi pride asi 61+53...len treba vychytat odchody...
) ruky, dotyčný zdroj tam bol na prelome 70tych/80tych rokov ; a že preto tam ľudia spávajú s otvorenými domami.
tulenique
A okolo Budmeric bude po rekonstrukcii (alebo uz je?) kolko?
Ja som veril ze to bude cele na 160...