Reakcia na: fobust #52347:
Sak niekoho si volit mal, to nie ze nie. Ale nevyhovaraj sa na primatora (resp. zaostalcov z podhorskych dediniek), ked si ho ako rodeny Presporak volil. A ked nie ty, tak ini rodeni Presporaci.Re #52343 Red-Hawko: "Ten Presov to myslis tych 5novych autobusov? Aj Ba sa pochvali ze dostala 200mil a kupi nove autobusi ale nepochvali sa tym ze vetky ostatne co ma su vrakosy.... reps. inac- nebudes sa chvalit tym zlym."
Za 200 milionov SK sa da kupit 25 klbovych alebo 35 kratkych NP autobusov. A co z toho do BA prislo? Inak s tym Presovom sa chvalim preto, ze po dojdeni tychto NP autobusov uz ma 22% autobusoveho vozoveho parku nizkopodlaznych. Podobne Kosice, 20%. Len Bratislava ma stale tri kusy z 500, co je 0,6%.
galiyosha
Re #52294 Vladimír: "A samozrejme len poctivými rukami čistokrvných Bratislavčanov s pravovernou líniou v rodokmeni až do tretej generácie." 100 bodov. ?
Re #52298 Sommelier: Čo? Aké Fordy v Ostrave? To si nabral z rovnakého zdroja ako to s tou Bratislavou živiacou zvyšok Slovenska, kde si o Karosách myslia, že sú to šroty? ?
Re #52308 tomas1: A to si odkiaľ pobral? Na základe veleúspešnosti privatizácie londýnskeho metra napríklad?
Re #52321 Sommelier: A tak súdiš na základe čoho? Na základe toho, že sa zvolebnieva? Podobné prehlásenia o okamžitom riešení tu už boli veľakrát...
Re #52325 PvvS: Samozrejme, že za peniaze úplne zbytočne vyhodené na plynofikáciu už dávno mohli byť nové vozy. (Nehovoriac o tom, že už tým vrakom idú generálkovať motory!) A sekáčové vozy? To sa nedá, aké by z toho bolo všimné? ?