Reakcia na: fobust #51668:
Nebol to tu na fore neznamy clovek, lenze ked si po pol roku presne nepamatam, ktory konkretne, nechcem na nikoho poukazovat. Ale tak ci onak, elektricky iduce po tom srote co len 30 km/h su uz naprosto neznesitelne. Tak nech SA to aspon zbrusi!
?
fobust
Odkial sa tie autobusy zobrali? Zrusili sa zalozaky, jazdime na hrane. Ked nam jeden klbak vykape, niet ho cim nahradit. A to nam ide zima.