Reakcia na: S499.1023 #51613:
Aj, a já myslel, že skoro celá trať na Dúbravku je na otevřeném svršku!A jinak souhlasím, že čistě logicky vzato by měla být trať na BKV panelech průjezdná stejně jako klasická trať na pražcích. Já jen, že na přímý dotaz k vedení DPP, proč se nakupují neověřené prototypy ze Škodovky (navíc nikoliv 100% NP a dost hnusné) namísto velkosériových tramvají provenience Siemens, Alstom, Bombardier..., mi bylo odepsáno, že je to kvůli neprůjezdnosti většiny sítě. Totéž mínění koluje mezi řidiči toho podniku (ti obvykle pochybují i o těch Vektrách...) a protože tomu rozumím jak koza petrželi, tak mi nezbývá, než tomu věřit nebo nevěřit.
fobust
Samozrejme ze im to navrhnem lepsie. Ved si ani nevidel ten moj navrh. ? Originalne umiestnenie klbu, minimalizovanie previsov traktcneho modulu prakticky na nulu, okrem krajnych samozrejme, vysoka kapacita. Bohuzial drahe, totiz nosne casti z ocele, komplikovana vyzbroj a najma hodne tvarovany ram, ktory treba este preratat ci by stacil. ?