Reakcia na: inTony #51361:
Inac 94 nie je predsa o nic menej skolsky spoj ako 59. A s tym Rackom - lepsie bolo jednosmerne zastavovanie (doobeda jednym a poobede druhym smerom). A po zavedeni eliny je zrusenie predsa jasne.
Samozrejme chodí za kamarátmi na Einsteinovej.
Papyr
Ked ma niekto na lietadlo, urcite ma aj na taxik, preto doprava na letisko nemusi byt skoro ziadna.
Ked ma niekto na chlastanie v krcme v meste, urcite ma aj na taxik, preto nocna doprava v meste nemusi byt skoro ziadna.
A preto v Bratislave taxiky jazdia uz od 13 Sk/km, ako som sa tu nedavno dozvedel.
Co takto zrusit MHD vseobecne a zaviest vsade taxiky?