Reakcia na: marko #51354:
ináč s 59 súhlasím... ale nanajvýš len v takej podobe akej je ako školský spoj s tými intervalmi.. Ja by som zrušil pre linku 59 aj zastávku Račko.. aby to nebol spoj do centra z Petržky alebo z centra do Rače.. ale výlučne ako doprava do škôl. Po zavedení električky do Petržky zrušenie.
LUK
Autor: Andy (WAP) 10.9.2005 13.16 #49302 Re:
Čo tak čítam fórum, tak mi z toho vychádza, že priemerný petržalčan má pohybové problémy, chodí denne do Nemocnice, pričom cestou sa zastaví v hypermarkete, ale TESCO nestačí, musí to byť práve Carrefoure, tam nakúpi 10 tašiek. Vždy má pri sebe kufre, pretože každý deň musí cestovať za rodičmi vlakom a asi im perie šaty. A priemerný petržalčan vždy býva na trase linky 81.