Reakcia na: yale #51257:
To by bolo ako vo Viedni, kde chodia CityŠutre na zelenej mačke (CAT), a paralelne jazdí S-Bahn.Sprosté vlkä pôjdu na mačku, ktorá ich za drahé € odvezie na Wien Mitte, kde môžu zase akurát tak na niečo prestúpiť

Čo chcem povedať je to, že pri normálnej MHD nie je nutné vymýšľať takéto špeciality
?
NN
ad reci k podstate zbytocnosti MHD na letisku - NEPOROVNAVAJTE BRATISLAVU so zahranicim, pozrite sa na tie kvanta cestujucich inde vo svete na letiska, pozrite sa na pouzivanie lietania skupinami ludi v zavislosti od ich fin. prijmu a frekvenciu ich lietania - v zahranici je lietanie rozhodne beznejsie ako na Slovensku comu zodpoveda aj objem batoziny co ma clovek so sebou a tak cim castejsie chodi na letisko s min. batoziny tak logicky sa uz da pouzit aj MHD (na civilizovanej urovni, rozumej nie bratislavsky odpad po zivotnosti), nieco ine je ked ide na letisko Slovak 1-2x do roka s velkym kufrom, tak sa nebude trepat v MHD a to uz vazne nema problem 1-2x do roka si ten taxik zaplatit a nieco ine je ked nan ide Anglican kazdy 2. tyzden a berie so so sebou batoh