Reakcia na: fobust #51115:
V mnohých špičkových dopravných prevádzkach na celom svete nie sú žiadne haly. 99% IGK nie je garážovaných a v ich stave oproti tým garážovaným nie je rozdiel. Dnes už nie sú časy Š1000MB, v tomto problém SKUTOČNE nie je.

Nehovoril som nic na nikoho adresu, bolo to uplne vseobecne, adresovane casti substratu, ktora sa "nevie" z Lucanky dostat na Zochovu. A take podobne navrhy zmien tu boli od viacerrych, cize ani toto sa nevztahovalo na konkretnu osobu. Ale ako sa vravi - trafena hus zagagala ?
marko
A aj ja mozem zacat rypat napr. preco sa neprestupuje z L83, L21 pri Vojenskej na trolejbusy, ked uz z tadial chodia.