Reakcia na: Spectre #51098:
o tom, ale otazka nepojednava, so zavedenim takychto automatov na hl.st. a ASMN suhlasim, myslim ze 2 automaty by DPB nezruinovali, na letisku mi pridu zbytocne, kto ma na lietadlo ten si uz nema problem zohnat odvoz autom prip. zaplatit taxikinak by nebolo od veci aktualizovat statisticke udaje o vozokm, prepravenych cestujucich a pod. na strankach imhd.sk, to je taky problem to prepisat z rocenky DPB ktore je k downloadu na jeho strankach? keby som mal opravnenie uz to tam davno nahadzem nech tam nie su 2 roky stare udaje AFAIR co som sa pozeral pred casom
Komu niet rady, tomu niet pomoci - a v prípade magoriátu to platí dvojnásob
Spectre
Ak sa nájdu hovadá, tak by si ich podnik nemal držať vo svojich radoch. Podobne to platí aj napr. o revízoroch a ostatných ľuďoch, ktorí prichádzajú do styku s vlčákmi.