Reakcia na: galiyosha #51045:
Co to riesit s tou L99 ako som pisal v prispevku 51021.A ta L93 mi vypadla. Kedze som cakal 14 min pred Tescom.
Bohužiaľ, v súčasnej situácii na podobnú linku nenájdeš vozy...

a pevne dúfam, že bude po postavení tramvaje do Petržalky nadobro zrušená.
galiyosha
"zo zadu z Petrzalky nemas rychli spoj"
Úplne zozadu chodia a-91 a a-191 tak, ako predtým. a-95 v súčasnej trase taktiež podstatne urýchlila cestovanie do danej oblasti centra a a ja ju za rýchly spoj považujem. Predtým bolo rýchlym spojom podľa Teba čo? a-193?
"busy vynechavaju rovnako ako pred zmenou"
K LUKovej reakcii ešte dodám, že keby sa zmena nevykonala, vynechávanie spojov by bolo omnoho citeľnejšie. Je predsalen rozdiel, keď vypadne jeden spoj na linke s intervalom 3 alebo 4 minúty, ako keď vypadol na linke s intervalom 6, 10 alebo 15 minút!
Prečo všetcia tí, čo stále nadávate na vynechávanie spojov, nezačnete konečne žiadať nápravu u toho, kto je za to zodpovedný? (Malá nápoveda: Ak by to ešte niekomu nedošlo, momentálne to nie je DPB, ale najmä mesto.) Magistrát má už roky plné huby kecov o obnove vozového parku, každý rok sa objavujú správy o zaručenom nákupe vozidiel a nič z toho. Úprimne túto ignoráciu problému nechápem. Mesto si asi myslí, že autobusy k nám prídu samé alebo čo...
Plačte na správnom hrobe, prosím.