Reakcia na: Andy #50768:
S tým súhlasím. To je prvoplánovo asi chyba mestskej polície, pretože asociáli nie sú len v MHD, ale potĺkajú sa aj po centre, kde tiež moc dobrú reklamu nerobia.
A síce ty nesmradíš splodinami, ale smradia spolucestujúci napríklad vôňou kontajneru, alkoholu, toulénu, tabaku, hovna atď.
A aj keby, radšej zaplatím ten trojnásobok a nebudú ma otrvavovať žiadni asociáli...
Z vlastných skúseností (ročné dochádzanie Petržalka - Rača) viem, že dní, keď je naozaj také počasie, že sa nedá dochádzať na biku, je pár v roku.
SZKV
Ovšem při tom, co znám z Bratislavy si uvědomuju, že tu píšu science-fiction a to mě přesně s...! Výše zmíněné argumenty totiž můžou působit jen tehdy, pokud není cesta MHD 5x delší než autem, spoje nevynechávají a dodržují CP, ve vozidle MHD si sednu, přestupy jsou krátké a pokud možno hrana-hrana atd. Což v Bratislavě viditelně nefunguje a v Praze to není o moc lepší.