Reakcia na: tomas1 #50378:
Áno, oceňujem, že to vôbec niekto vydal, ale má to pár chybičiek. Chýba tomu poznámkový riadok, kde sú napríklad vysvetlivky k značkám, ktoré sa používajú pri vyznačení zachádzkových spojov atď. Tiež je mätúce to, že linky nenasledujú po sebe (napr. po L80 ide L24). Ako som si prečítal v úvode, bol to zámer - najskôr totiž chceli dať tie linky, ktoré sa od 5.9. zmenili. Lenže v rozpore s tým ako prvú dali L191, ktorej trasa sa vôbec nezmenila. To nedáva zmysel.
Posielam d3k0vi opravenú verziu, dúfam, že už to bude ok.
Tak zatial sa majte!
tomas1
_________________________________
Pri tom Andyho pesimistickom príspevku #50261 ma napadlo:
Fobust, ako to skončilo s tým #49088 dostal si odpoveď???
_________________________________
Re S499.1023 #50304: Musíš ale uznať, že je to určitý posun (aj keď neviem či k lepšiemu abo k horšiemu), donedávna mali v ZSSK pravdepodobne pocit, že 99% obyvateľstva Slovenska chce cestovať BA-ZA-PP-KE.
_________________________________
Re #50306 hoppusmark: Ja to stále hovorím, že privatizácia by nás možno zachránila.
_________________________________
4 Red-Hawko: vlkä = cestujúci