Prave v tomto momente zacali odbijat posledne minuty existencie podvesnych trolejovych krizovatiek elektricka#Tbus na Kollarovom nam. Vrbustiky ich uz vystrihavaju, aby ich mohli nahradit oslizlymi pseudotahovymi Eskami. Cest ich pamiatke! Tfuj, je mi akosi vomitno, ba az blivno. Mimochodom sudruh Para; Bude tuto operaciu ELZA fakturovat DPB ako obvykle aj napriek tomu, ze tam su vrchari z DPB? Ha?
hoppusmark
Už to nie je aktuálne alebo sa s tým už niečo "pohlo"??? ?