Reakcia na: LUK #50284:
Tak radšej sa vyhodia peniaze za drahšie duobusy ako by sa mali kúpiť dlhé autobusy?
znalci, ma to trolejbus v TP?
a co je s 2141?
(sorry, som mimo obraz, druhu kolonu az tak intenzivne nesledujem)
ta prevodovka z 2141 uz fachci niekde inde ?
az v jednom kuse - 2141
Sice uz nema povodnu prevodovku Praga 2M70, ale 3-stupnovu Voith-ku, ale je to B731
(a potom este jedna buduca historicka 4079) 

tomas1
_____________________________________
DUOBUSY - A tá "duozvrhlosť" funguje nejak tak ako dieselelektrická lokomotíva?
_____________________________________
NN #50201: "...rýchlodráhové električky mohli napojiť aj na mestské električkové radiály."
- snažím sa predstaviť si TALENT jak behá po BA v centre ale nedarí sa mi. ? ? ☠ ☠ ☠ Vo večerníku ? to bolo nejak tak formulované, že Talent by mohol jazdiť v Petržalke.