Jaktozto novacik tu na fore (vacsinu z vas fakt nepoznam, stare xychty s anejak vytratili...)
mam 2 otazky:
1) na Obchodnej sa aj zacalo pracovat, alebo sa len vylucili eliny ?
2) preco vyluka na Kapucinskej sa zrusila ? Snad to nechcu robit az na buduci rok ???
mam 2 otazky:1) na Obchodnej sa aj zacalo pracovat, alebo sa len vylucili eliny ?
2) preco vyluka na Kapucinskej sa zrusila ? Snad to nechcu robit az na buduci rok ???
torzo z byvalej L97 a taktiez aj 78 uz nemozem povazovat za rozumnu dopravu....
galiyosha
Inak čo je to "debilné usporiadanie interiéru", ktoré tu pri Ik4xx stále popisujete? 2+2 vzadu? Netvrdím, že je to dobré, ale nebude to náhodou tým, že Ik4xx jednoducho neunesie toľko vlkov, ako tanky Ik2xx?