Reakcia na: AAA #50135:
Elektricky na patronku a dalej asi nie su take nelogicke kedze elektrickou na patronku boli plany uz ked sa zacala stavat v BA. Teraz by sa zisla ale asi by bol problem s miestom. Najskor tunelom ako zeleznica.

.. na prejazdy je to najjednoduchší a podotýkam ideálny systém.
AAA
39: Cin. Slávičie údolie, nábrežie, Staromeská, Žilinská, Račianske mýto, Trnavská, Hanácka; ak by nebolo odbočenie Žilinská - Šancova, linka by išla zo Staromeskej cez Šefánikovu a Šancovú.