Reakcia na: juro #49910:
Tým subjektivizmom som nemyslel tú križovatku, tá je problematická, narážam skôr na záver reportáže, kde konštatujú, že DPB a magistrát nereagujú na tisícky sťažností, že spravili divné zmeny v linkovaní a že tieto zmeny sú výhodné jedine pre DPB a nie pre obyvateľov. Mali totiž spomenúť aj príčiny, prečo sa to robilo a že nové linkovanie má aj svoje výhody.

Kami
d3k0: miesto plagatu by sa mohli vytiahnut vozy z ohrady a volne porozhadzovat po trasach liniek. Napis by znel: "nad tymito autobusmi kruzia supy, ked sa na tie zvysne pozrie Jastrab, budete radi ak ostane aspon linka 99".
megaloman: dnes som otestoval krizovatku Farskeho. Signalny plan pre chodcov uplne nahovno! Aaale ...
... kym som sedel v 99, preletela okolo 95. Cez prechody som siel poctivo, cca 2 minuty. Bez cakania som mohol nastupit do dalsej 95. Potom aky problem?