Reakcia na: hoppusmark #49855:
Niekto videl S-Bahn, videl tam talent a podobalo sa mu to na tramvaj, tak vypotil takúto pohlavnú orgánovinu do sveta.
Druhá varianta je taká, že sa na to zabudlo, resp. dotyčný čo to má na starosti t.č. čerpá dovolenku
hoppusmark
A divím sa že to takto spropagoval človek z Bombardieru(neveim či to bol šéf alebo kto..)
Radšej mohol povedať, že "TALENT by bol dobrý aj pre prímestskú dopravu v BA a osloviť BSK, a nie že "Talent je vhodný ako rýchloelektrička, aj vo Viedni tak jazdí"...Veď vo Viedni jazdí ako S-Bahn, a ešte k tomu je poruchový takže aj tak moc nejazdí ?