Reakcia na: dandaska #49761:
No a čo iného pani velkomožná očakávala? Skutočne chápem, že špeciálne Vy máte teraz s cestovánim o niečo väčšie problémy, ale tak už to na svete chodí. Ale naozaj nie je možné, aby v mestech takej velikosti jazdily linky odovšad všade, preto je nutné vybrať lokality, medzi ktorými sú významné prepravné vztahy a podla toho linky reorganizovať. A viem si dobre predstaviť, že iní ludia by mohli mať s dopravou ťažkosti, keby sa to reorganizovalo podla vášho gusta! Neviem, čo je nepochopitelné na skutočnosti, že takmer pol milióna ludí ťažko može mať rovnaké preferencie, čo vedie k nutnosti robiť kompromisné riešenia. Osobne Vás chápem, ale taký už je život, čo sa dá robiť!
Keby bol vozový park obnovený, potom by mohli stavať električku. Lebo to bude dosť na hovno, že síce bude električka, ale zase ňou bude cestovať len spodina, lebo od električky domov pôjde rozpadnutý Ikarus , resp. Karosa...
:
Malic
Ano, vyhodu maju ti, co byvaju po trase nosnej linky, ti ostatni musia obcas prestupovat. No nie je to nic tragicke. Kazdy den cestujem z Petrzalky na Dlhe diely a to su casto 2 prestupy a nestazujem sa. Beriem to ako realitu. Lepsie to fakt nejde.