Reakcia na: 81-71 #49392:
minule som tam rozmyslal nad vylucenim aj pesich a bicyklov - vsak mozu ist po nabrezi alebo cez park.
Co maju co zavadzat autam!
(upozornujem, ze som majitelom biku - auto nemam)
Co maju co zavadzat autam!

donats
92 mala byť zmenená na 82 a premávať od Dostihovej dráhy...
http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=212b2e29362f2eef392b2e29362f2eea&n=2698