Papuca: Vsak viedenčanom sa dobre chodí MHD, keď už majú všetko vybudované. Tam by som aj ja chodil len MHD. Ale zato, že som sa narodil v Ba, teraz mám mať pokazený život kvôli MHD?
Co maju co zavadzat autam!

donats
92 mala byť zmenená na 82 a premávať od Dostihovej dráhy...
http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=212b2e29362f2eef392b2e29362f2eea&n=2698