Reakcia na: juro #49328:
Aj Lachova je kúsok od Nám. hraničiarov. A ostatní tiež platia za cestovné. A preto musíme zaviesť cez všetky dúbravské uličky, pravdaže aj petržalské a vlastne v celej bratislave linku, aby tu vôbec nikto nemusel nikam chodiť. Najlepšie pre každého obyvateľa aspoň tri - do práce, na stanicu a do hypermarketu. ?
muzikant
Škoda, myslel som si, že by sa ešte dali zohnať. Všade vôkol mňa počujem, ako "hrozne" dlho musia dotyční cestovať. Rád by som im ukázal fakty a aj to, ako dlho vôbec cestovali "po starom". Nech už ma n-e-r-o-z-č-u-ľ-u-j-ú-!!! ☠