Práve som chcela ísť z Černyševského do Baumaxu za Prístavným mostom a s úžasom som zistila, že:
1. cez Prístavný most idú len dve linky 96 a 98
2. cez víkend ide len linka 98, ktorá ide len po vonkajšom okraji Petržalky /pre koľko ľudí ju robili/ a len v 15 min. intervaloch
3.aby som na ňu nastúpila musím ísť na Ovsišstské námestie linku 99 - tiež cez víkend v 15 min. intervaloch
4.rátaj 5 min do Ovsišťa 99-tkou, tam čakám 9 min. na spoj 98, a potom
5.ZISTÍM, ŽE NAJBLIŽŠIA ZASTÁVKA JE AŽ NA MLIEKARENSKEJ, NA PRIEVOZSKEJ NESTOJÍ NIČ
? ? ?
SUPER OPTIMALIZÁCIA
Dobré rady na tejto stránke, ako sa dostať na Hlavnú stanicu
/hlavne ak má rodina viac detí a kopu batožiny/
z Černyševského choď na 93 na Dvory - nadjazd, cca 20 min. ak nepôjdeš načierno cez kolajnice a s rizikom, ťa zrazí vlak - to je len 15 min,
alebo choď na Jungmanovu /odkiať išla priamo 81/ na 83 a ak nie je víkend aj 84 a veselo si s celou perepúťou prestupuj a čakaj na 93? ? ?
a ešte otázka - prečo na Petržalskú stanicu, ktorú využíva oproti Hlavnej stanici minimum ľudí chodí autobus každú chvíľu a nasleduje do Kopčian...a na Hlavnú takmer nič??? ? ? ?
1. cez Prístavný most idú len dve linky 96 a 98
2. cez víkend ide len linka 98, ktorá ide len po vonkajšom okraji Petržalky /pre koľko ľudí ju robili/ a len v 15 min. intervaloch
3.aby som na ňu nastúpila musím ísť na Ovsišstské námestie linku 99 - tiež cez víkend v 15 min. intervaloch
4.rátaj 5 min do Ovsišťa 99-tkou, tam čakám 9 min. na spoj 98, a potom
5.ZISTÍM, ŽE NAJBLIŽŠIA ZASTÁVKA JE AŽ NA MLIEKARENSKEJ, NA PRIEVOZSKEJ NESTOJÍ NIČ
? ? ?
SUPER OPTIMALIZÁCIA
Dobré rady na tejto stránke, ako sa dostať na Hlavnú stanicu
/hlavne ak má rodina viac detí a kopu batožiny/
z Černyševského choď na 93 na Dvory - nadjazd, cca 20 min. ak nepôjdeš načierno cez kolajnice a s rizikom, ťa zrazí vlak - to je len 15 min,
alebo choď na Jungmanovu /odkiať išla priamo 81/ na 83 a ak nie je víkend aj 84 a veselo si s celou perepúťou prestupuj a čakaj na 93? ? ?
a ešte otázka - prečo na Petržalskú stanicu, ktorú využíva oproti Hlavnej stanici minimum ľudí chodí autobus každú chvíľu a nasleduje do Kopčian...a na Hlavnú takmer nič??? ? ? ?
. Okrem toho napriklad na Svantnerovej potrebuju chodci niekedy prejst len na zastavku eliny a nie cez celu cestu, ale hlupy semafor zablokuje vsetko.
A z kontrolora za chrbtom pri takejto jazde by som sa vobec nedivil keby takmer omdlel
muzikant
Škoda, myslel som si, že by sa ešte dali zohnať. Všade vôkol mňa počujem, ako "hrozne" dlho musia dotyční cestovať. Rád by som im ukázal fakty a aj to, ako dlho vôbec cestovali "po starom". Nech už ma n-e-r-o-z-č-u-ľ-u-j-ú-!!! ☠