Uz som videl 6614, 6606, 6610 na tej 207...
A pozoroval som opravu vyhubky na prievozskej na kriz. s kosickou smer von z mesta.. Vsetkym trolikom padali palice, tak asi za hodinu to boli opravit... :+)
A pozoroval som opravu vyhubky na prievozskej na kriz. s kosickou smer von z mesta.. Vsetkym trolikom padali palice, tak asi za hodinu to boli opravit... :+)
Ty si to nebol
tulenique
Ked som bol v Londyne a mal som tyzdeny turisticky listok, tak som ho nemohol v spicke pouzit. No na druhej strane tam bola oficialna spicka len rano od 6.30 - 9.30 tusim. (mozno len 8.30) Poobede to platilo stale, asi sa predpokladalo ze ludia poobedede cestuju viac rozpytelny.
Myslim si ze najma dochodcovia by nemali mat pocas rannej spicky pravo na zlavu!!! A asi by som to rozsiril aj na turisticke listky (hoci tych turistov kt. zaplnaju MHD tu mame az az ;-)) )