d3ko: ja sa nehadam,ze mi chodil jeden spoj,ale aspon mi chodila 71 a 90,co bolo taq 30 minut..hmm a teraz uz neni ani jeden tych busov..
Pamatny bude pre mna posledny voz s ktorym som siel 4808.
d3k0
Re #48726 jaEka: A 83ky sa nekazili, vsak?
Re #48728 malaZuzka: 202+70+88 - to je prve, co ma napada... Alebo 202+96+88.