...Vy zasrati dementi, server je pretazeny....odhlaste ste sa, aby sa mi otvarala site rychlejsie!!!!!!!! A kupte si auto, ked Vam to nevyhovuje.... ? ? ?
Pamatny bude pre mna posledny voz s ktorym som siel 4808.
El Sergio
Pretože ak už tým zásadným zhoršením nemyslí prestup z 95 na 83 alebo 1, tak to musí byť potom riadny kuvik! Že to vyjde 95 + 1 na stanicu zhruba rovnako ako 81, to je mu už jedno. Hlavne že spojenie sa zásadne zhorší. Aj keď uznávam, že spojenie linkou 1 môže byť dosť labilné, ale zavedením linky 13 sa to určite zlepší...
Re #48697 kuvik: Mamička určite vidí len doterajšie spojenie 83 cez Lachovu a Nám. hraničiarov a 84 jej uniká, lebo doterazsatotaknerobilo. Starého psa novým trikom nenaučíš... ?