Reakcia na: d3k0 #48636:
Z 83 vystúpi na Nám. hraničiarov polovica, ale ten zvyšok je stále viac, ako to, čo chodí v 84 od Jungmannovej po Ovsište. Zachovanie 83 a zrušenie 84 by bolo podľa mňa oveľa rozumnejšie.
Viac vecí sa dalo vyriešiť lepšie (dokonca aj s menším počtom liniek), podľa mňa nás po 5.9. čakajú ďalšie zmeny, alebo prinajmenšom rušenie víkendových spojov (98) alebo predlžovanie intervalov (68,80,88,94,99).
Ad intrak:83 na spojenie zo Starohájskej do mesta, nie ku škole, tam sa nechodí tak často ?
Inak dosť ma zarazilo, že na výveskách na zástavkach a v spojoch chýba info o rušených linkách. Keby som sa o to nezaujímal, vôbec neviem, že končí 76.
milannco
1. spojenie na nultú (v mojom prípade 4x v týždni) hodinu ::
82 (6:32) Kremnická - (6:40) Malá scéna
50 (6:42) Malá scéna - (6:49) Dulovo nám.
= 17 minút
2. spojenie na druhú hodinu
180 (8:02) Einsteinova - (8:08) Kollárovo nám.
207/212 (čo skôr) OLO Bazová/Kvačalova
_________
plán od 5. 9. 2005
spojenie na nultú
1.
pešibus k Auparku na kĺbák (6:20 - 6:33)
50 (6:35) Aupark - (6:49) Dulovo nám.
= 14 minút
2.
88 (6:31) Einsteinova/ 88 (6:33) Kremnická - (6:39) Lachova
68 (6:43) Lachova - (6:50) Dulovo nám.
= 19/17 minút
3.
80 (6:33) Einsteinova - (6:39) Kollárovo nám.
212 (6:41) Kollárovo nám. - (6:47) Kvačalova
= 14 minút
4.
80 (6:39) Einsteinova - (6:45) Kollárovo nám.
207 (6:46) Kollárovo nám. - (6:52) OLO Bazová
= 13 (!) minút