Andy: dovodov zrusenia trate po sancovej je asi viac:
- prestavba krizovatky sancova - stefanikova
- podpora automobilovej dopravy, teraz idu eliny po vedlajsej ulici a nezavadzaju autam
- mesto sa rozvija skor na vychod, mozno bola snaha skratit cestu tymto smerom
- nova zeleznicna stanica ma(la) byt vychodnejsie, eliny by pokracovali v smere na stanicu od krizovatky zilinska-stefanovicova rovno na sever (teda 45 stupnov doprava)
- stefanovicova + starohorska je tzv. priecna os, malo to byt urcite centrum a zaroven dopravny prietah mestom (zhruba smerom k autobusovej stanici)
- prestavba krizovatky sancova - stefanikova
- podpora automobilovej dopravy, teraz idu eliny po vedlajsej ulici a nezavadzaju autam
- mesto sa rozvija skor na vychod, mozno bola snaha skratit cestu tymto smerom
- nova zeleznicna stanica ma(la) byt vychodnejsie, eliny by pokracovali v smere na stanicu od krizovatky zilinska-stefanovicova rovno na sever (teda 45 stupnov doprava)
- stefanovicova + starohorska je tzv. priecna os, malo to byt urcite centrum a zaroven dopravny prietah mestom (zhruba smerom k autobusovej stanici)
Asi to cele zkopirujem a pridam znova s mojim nickom
Turbo
a este jedno: Ty ten tvoj navrh (asi) beres ako hustu siet s vacsim popctom liniek. Ja som chcel vytvorit system s co najmensim poctom a hustymi intervalmi (prestupy ako pri ozajstnom metre/rychlodrahe). Povodne som mal 6 az sedem liniek. Potom som to dal na stol D3k0-ovi, Mike-ovi a inym ludom a ty zacali hovorit: Preco nieje linka odtial tam, a odtial tam, etc... Nakoniec to skoncilo na pocte 10 liniek, iba tesne pred hodem na web sa to prerobilo a kydla sa tam aj linka 11.