hm, prave som dosiel z AS MN do petrzky 89inou na ktorej siel 1032 - Ikarus 412 (MAN), teda to bolo snad 1.x co som siel v BA nizkopodlaznym busom, co je samo o sebe dost smutne konstatovanie, doteraz som na 89ine videl same Karosy, bude tam ten IK412 jazdit pravidelne a da sa odviezt na niektorej z petrzalskych liniek nejakym NP busom? uplny nezvyk nemusiet sa stverat hore po schodoch do busu a sediet nizucko nad cestou...
Odchody upresním, keď bude rozvrh, ale bude to cca 6:40 a potom každú hodinu, vždy o pät minút skôr. Číslo linky môže byť napríklad 139 Stačí SOR. 
Prvý odchod môže byť 5:10, aby s tou linkou mohol ísť aj ten, čo odhŕňa sneh na schodoch..
galiyosha
Posilnenie d-91 na 20 minút by určite bolo zlepšením a nielen v tomto smere, ale ten nárast vozokm by asi nebol zanedbateľný a ospravedlniteľný.
Myslím, že oveľa systémovejším riešením by bola reforma električkového linkového vedenia. Ale pokiaľ možno v podarenejšej forme, než v tej navrhovanej od nového roku. Teraz je vo večerných hodinách možný z a-95 prestup aspoň na d-12, ak by však tá bola po novom len špičková, spojenie by stratila pre istotu druhá polovica Petržalky...
Inak nechodí a-59 po novom nejako príliš často na to, aby to boli len školské spoje? Lebo sa bojím, že v konečnom dôsledku ju budú využívať všetcia tí, čo predtým, akurát budú riadne nadávať, že chodí menej často a ráno aj oveľa natlačenejšia.
Re #48527 hroch: Po 21.00? Ťažko.
Re #48528 Corgon: Akákoľvek kritika od ľudí tvojej úrovne je pre inteligentného človeka kompliment.