Reakcia na: Sommelier #48533:
a-93 a a-95 sú podľa teba dlhé linky? A tiež neviem, prečo by bolo nevyhnutné tie linky sekať na dve. Čo by to zmenilo? Takto pôjdu za sebou dva autobusy tej istej linky, v tom prípade by boli súautobusia tvorené z rôznych liniek. V konečnom dôsledku je to to isté.
Endi
http://www.trains.hu/eur/5314-sk/front.htm