Reakcia na: inTony #48056:
No, ibaže aká to pohodlnost, že priame spojenie s Kramármi....... ? Tak Petržalčania musia prestupovat a pozrimeho, z Dlhých Dielov chcú ist všade priamo, no te vrchol!
Interval je podobný a Devínčania spod mosta by mohli ísť električkou.. Len to by potom museli nejak vyriešiť aj prestup z "214" na 29 mimo špičky, ktorý je pri terajšom usporiadaní zastávok dosť "ďaleký". V špicke by mala 214 chodiť až pod Nový most, takže to by sa prestupovať dalo na Botanickej záhrade.

Peon
Agresívny pasažier vo vlaku
http://www.vecernikba.sk/1163a04a.php