Reakcia na: yale #46716:
Nikto nevraví, že tu nie si vítaný, len som sa Ti snažil naznačiť, že v diskusii používaš častokrát tie isté spôsoby, ktoré na iných kritizuješ.Dovolil by som si však oponovať ohľadom toho, že projekt neprinesie nič pre iné časti mesta. Veď stále dookola sa hovorí o zavádzaní preferencie na stávajúcich radiálach. Myslím, že to prinesie osoh skôr ako hypotetické budovanie radiál metra postupne do roku 2040 alebo do kedy.
So zvyškom príspevku môžem len súhlasiť.
Inak najväčší podporovatelia výsledku auditu linkového vedenia boli (až na pár výnimiek) práve na tomto fóre.
Ámos Keynes
Od budúceho roku sa bude cestovať pohodlnejšie
Všetci držitelia čípových kariet bratislavského Dopravného podniku budú môcť od jari budúceho roku využívať výhody integrovanej dopravy v hlavnom meste a jeho okolí. Integrovaná doprava umožní prestupovanie medzi rôznymi druhmi dopravných prostriedkov na jeden cestovný doklad a za jednotnú cenu. K výhodám bude patriť aj minimálne čakanie pri prestupovaní. Cestujúci, ktorí si kupujú klasické lístky, budú môcť využívať tento druh dopravy od roku 2007. Spoločnosť Bratislavská integrovaná doprava, ktorá bude koordinovať grafikony prepravcov vznikla tento týždeň podpísanm zmluvy medzi krajom a mestom.