Reakcia na: luky133 #46329:
Prosim ta, odkial beries ze najvacsi problem pri kupe novych elektriciek je uzka trat? Kde na take hovadiny chodis? A vsetky tie mesta v Svajciarsku a Nemecku, kde maju metrovy rozhcod a moderne nizkopodlazne elektricky ich dovazaju z inej planety? ?
milannco
A ešte jedna oprava: (z predchádzajúceho príspevku) nie "zvyknutý", ale "zvyknutí".
Len aby sa vedelo. ?