voxo: presne tak, nové linkovanie v Petržalke treba, nevidím však dôvod na obmedzovanie liniek vo zvyšku mesta..
Všeobecne, v BA absolutne nie je priestor na akékoľvek zníženie výkonov, lebo cestujúcich je dosť ?
k Petržalke...Zlepšiť sa to príliš nezlepší pokiaľ nebudú nové busy ?
Všeobecne, v BA absolutne nie je priestor na akékoľvek zníženie výkonov, lebo cestujúcich je dosť ?
k Petržalke...Zlepšiť sa to príliš nezlepší pokiaľ nebudú nové busy ?
Sommelier
Bratislava sa oficialne rozdeluje vyhradne na mestske casti.
A bohuzial za tie roky rokuce som este nenarazil na mapu, ktora by definovala hranice jednotlivych subzon. Takze, je to problematicke. A v skutocnosti je vazne blbe prve aj druhe, podobne ako Petrzalka alebo Vysehradska.
Nikoho nezaujima jedno alebo druhe. Chce sa dostat do oblasti. Ale ta akoby ani neexistovala. A preto je to myslim problem.